O NÁS

Jsme rodinná firma založena v roce 2018, navazující na 25leté zkušenosti z průmyslu nejen z České republiky, ale také z Číny, Itálie a Francie. Sídlíme v Chrastavě v historickém secesním areálu Feigl & Widrich z roku 1904, s tímto areálem jsme spjati více jak 20 let. Naše firma se zabývá automatizací v průmyslu, elektroinstalacemi, energetikou a obchodem s elektromateriálem. Za firmou stojí pan Martin Pokorný a jeho syn Martin.

Pravidelně se vzděláváme a sledujeme nejnovější trendy, abychom mohli každému zákazníkovi nabídnout nejvhodnější řešení. Lpíme na budování dobrých vztahů s našimi zákazníky, kteří se na nás mohou kdykoliv obrátit.

Martin Pokorný st. – jednatel

Nabízíme služby pro modernizaci průmyslových podniků. V oblasti průmyslové automatizace realizujeme služby jako je strojní bezpečnost, programování řídících systémů a PLC, modernizaci strojních zařízení, montáže strojních zařízení. Provádíme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace včetně revizí, dále se zabýváme výrobou průmyslových rozvaděčů. V rámci obchodu nabízíme široký sortiment elektromateriálu pro průmysl a rezidenční budovy od renomovaných výrobců s expresním dodáním. V sektoru energetiky nabízíme měření termokamerou, poradenství ISO 50001. Jsme integrátorem monitorovacího softwaru pro aplikaci řízení energií Power monitoring Expert od Schneider Electric.