O NÁS

Jsme rodinná firma založena v roce 2018, navazující na 25leté zkušenosti z průmyslu nejen z České republiky, ale také z Číny, Itálie a Francie. Zabýváme se především automatizací v průmyslu, elektroinstalacemi, obchodem s elektromateriálem a energetikou. Za firmou stojí pan Martin Pokorný a jeho syn Martin.

Pravidelně se vzděláváme a sledujeme nejnovější trendy, abychom mohli každému zákazníkovi nabídnout nejvhodnější řešení. Lpíme na budování dobrých vztahů s našimi zákazníky, kteří se na nás mohou se vším obrátit.

Martin Pokorný st. – jednatel

 

Nabízené služby

 

­Naše firma nabízí služby především pro modernizaci průmyslových podniků. V oblasti průmyslové automatizace realizujeme služby jako strojní bezpečnost, programování řídících systémů a PLC, profilace rozvaděčů. V oblasti elektroinstalací se zabýváme výrobou rozvaděčů, elektroinstalacemi pro průmyslové podniky, komerční a kancelářské provozovny a rodinné domy. V rámci obchodu nabízíme široký sortiment elektromateriálu pro průmysl a rezidenční budovy od renomovaných výrobců s expresním dodáním. V neposlední řadě se zabýváme energetikou, kde jsme integrátorem Power monitoring Expert od Schneider Electric.