O NÁS

Zabýváme se technickými obory jako je energetika, strojní bezpečnost, elektroinstalace, obchod, správa budov a inženýring.

V energetice zajišťujeme poradenství a přípravu na energetický audit ISO 50001 pro průmyslové podniky. Pro průmyslové podniky také nabízíme služby v oblasti strojní bezpečnosti, dle normy ČSN EN ISO 12100 a norem ČSN EN ISO 13849-1 (PL), ČSN EN 62061 (SIL). Realizujeme nové elektroinstalace a rekonstrukce pro průmyslové podniky, komerční a kancelářské provozovny a pro rodinné domy. Dále se zabýváme správou nemovitostí, kde se staráme o technické kontroly, revize, zpracování odběru energií včetně vyhodnocení. V neposlední řadě se také zabýváme inženýringem, kde se postaráme o veškerou agendu spojenou s Vaším projektem.

Ve všech těchto oborech máme dlouholeté zkušenosti. Našim stálým a novým zákazníkům poskytujeme aktivní technickou podporu a je pro nás velice důležité, aby byli s našimi službami spokojeni.

Těšíme se na případnou spolupráci

Martin Pokorný & syn

Proč si vybrat zrovna nás?

Věříme, že našim zákazníkům můžeme ulehčit spoustu práce a ušetřit jim hledání nových zaměstnanců. Naše služby mají přidanou hodnotu v aktivní technické podpoře a poradenství. Lpíme na budování dobrých vztahů s našimi zákazníky.